Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-20, 23:29   #614
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Korah, czy Ty przypadkiem nie kupiłaś także glinki brązowej z dodatkiem olejku paczulowego z Logony?
...czy coś sobie ubzdurałam... Mogłabyś (jeśli ją masz) coś o o niej napisać?

Nie, nie mialam tej brązowej ,tylko biala, mialam zamawiać teraz brązową lecz padlo najpierw na Argile provence. Logona bedzie w nastepnej kolejności. Myślę, że jaka by nie byla, lepsza czy gorsza od innych to warto ja kupić, gdyż jest naprawdę efektywna, nawet bez testów jestem o tym przekonana.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Korah ja tego naprawczego kremu ziaji zużyłam już prawie drugą tubę. To mój kosmetyczny hit. Zastanawiam się nad wyminą Cetaphilu na żel lipidowy ziaji. Czy twoim zdaniem ten żel ma tak dobry skład jak krem?

No ja wlaśnie uzywam tego klasycznego w mniejszej tubce, ale kusi mnie ten naprawczy kwasem hialuronowym, i pojemnością. Na pewno go kupię, bo ten co mam jest naprawdę ekstra. Jeśli o żel chodzi to stawiam go na równi z cetaphilem, niestety zawiera chyba wszystkie parabeny

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj (chociaż kupiłam już jakieś 2 tygodnie temu) peelingu z Alterry. Wiem, że wiele osób peeling z Joanny uważa za taki delikatny, dla mnie był okay, więc pomyślałam, że jeżeli Alterra będzie miała identyczne grudki, to będzie świetnie. Niestety faktycznie ma całkiem delikatne i mało, bardzo mało. Obumarły naskórek ściera tylko minimalnie. Ale inna rzecz mnie przeraziła. Zapach peelingu strasznie podoba mi się w tubce, ale w połączeniu z wodą jest dla mnie niemal nie do wytrzymania, coś strasznego. Czy wyście też miały takie odczucia?

Mnie ten peeling odpowiada w calej krasie, skóre mam po nim milą w dotyku, zapach wg mnie bardzo ladny. Moze to kwestia odbioru, no nie wiem. Rozczrowal mnie troszke jedynie pod względem peelingowania, jest bardzo delikatny, ale jednak coś tam robi.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Właśnie też szukam dobrej naturalnej glinki. Argiletz u mnie odpada. Zastanawiam się nad tą ze sklepu naturalne piękno. Oglądałam też niekóre na allegro i cenowo bardzo korzystnie, tylko nie wiem czy można im zaufać. Gdzie kupiłaś tą argile provence?

Argile provence dostaniesz na Biolanderze, na allegro tez widzialam, ale nie pamietam u kogo. Wpisz montmorillonite.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah kusicielko czyli uwazasz ze ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oc.html&next=1 nie powinien pozapychac?

ah te kremy ja sie ciagle kusze.. a kasy coraz mniej!


i czy dostalas juz szamponik?

Heheh, no ja tak samo, wydalam już od początku roku więcej na kremy i kosmetyki niż na wlasnego syna ale odbiję mu to z nawiazką w dniu dziecka

Nic nie pisalaś mi jak sie spisuje ten Milk & Lotion BD u Ciebie, jeśli dobrze to śmialo kupuj ten naprawczy.

Szampon jeszcze nie przyszedl, wlaściwie powinien już w minionym tygodniu dotrzeć, no niewiem, może jutro. Czekam z niecierpliwością, bo sprzedawca u ktorego kupowalam ma kilka negatywów ( allegro) wlaśnie za opóźnione przesylki.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-03-20 o 23:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując