Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 14:23   #2986
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może okres się tak bardzo przesunąć lub wypaść cykl przez wirusówke, słabe odżywianie i przeprowadzkę do domu?
Przez stresy może jak najbardziej, a już zwłaszcza, jeśli jesteś szczupłą osobą, a z tego, co kojarzę, to chyba jesteś, co?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jp, warto iść do lekarza dla świętego spokoju.
Do lekarza to tak od razu bym nie szła, chyba, że do internisty Bo jeśli to jednak ciąża, to nie ma się co spieszyć

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A ja się musze pożalić, co za okropny dzień, nawet pisać mi się nie chce, straszny upał, u sąsiadów remont i postanowiliśmy z synem pojechać nad rzeczkę, bo nie dało się wytrzymac tego wiercenia ścian, no, ale nad rzeczką okazało się, że dostałam okres, na szczęście w porę zauważyłam, zanim ktokolwiek inny zauważył, wróciliśmy więc do domu, bo do tego jak zawsze rozbolała mnie głowa, a tu sie okazuje, że oprócz sąsiadów remontu, to jeszcze postawili za ten czas rusztowanie, będą docieplac blok, akurat nasze ściany. Jednym słowem, żyć nie umierać w tym skwarze i przy zmysłowych dźwiękach wiertarek i młotów i ten cholerny ból.
Oj biedna

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
moze jakis spacer do lasu? tam się tak nie odczuwa upału..
Ja mam od wczoraj nowy łuk w aparacie+wyciągi i boli mnie tak, że nie mogę jeść, żyję na Gerberach i jogurtach
O następna bidula

"Pocieszę" Was - u nas też lekka masaka
Dostał się w prawdzie do jednego z wcześniej wybranych liceów, ale do tego najmniej pożądanego 53 miejsce w Wawie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora