Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 21:33   #2998
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
I zniszczona wątroba i cała masa innych rzeczy. Nie wzięłabym nigdy tabletek do ust. Jedna pani doktor proponowała mi je na owłosienie, tyle, że nie usunęłyby one tego co jest, a przerwanie leczenia spowodowałoby 2 razy więcej ciemnych włosów, miodzio. ^^ Podziękowałam tej pani.
Poza tym moim zdaniem tabletki są kłopotliwe: zwymiotujesz - działa czy nie? Weźmiesz 2 godziny wcześniej/później - działa czy nie? Zmiana klimatu - działa czy nie? Stres - działa czy nie. Choroba i antybiotyki - działa czy nie? Ja bym i tak sądziła, że nie działają.
Mnie wnerwia to mydlenie oczu przez rynek farmaceutyczny. Wiele lat to już trwa. Trąbią, że hormony są bezpieczne. Tylko, że po latach moje koleżanki i kobiety w rodzinie, które tak chwaliły antykoncepcję hormonalną teraz mają przez to same problemy zdrowotne. I to są kobiety pod stałą niby kontrolą lekarzy. Jedna co już 13 lat łyka tabletki czasem potrafi tak spuchnąć w ciągu jednej nocy, że nie może wyjść z domu, nie mieści się w żadne ubrania. wszystko przez wątrobę. Druga miala jakieś guzy na macicy, kolejna przytyła od źle dobranych pigułek 30 kg w ciągu 6 miesięcy. Cellulit, rozstępy, dramat. I najgorsze, że te kobiety co już tyle lat są na tabletkach, nie mogą od tak po prostu ich odstawić, bo cała gospodarka ich organizmu szaleje do tego stopnia, że nie są w stanie normalnie funkcjonować
Korah jest offline Zgłoś do moderatora