Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 03:02   #778
qazxswedcvfrtgb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w wardze

No więc, przeczytałam CAŁY WĄTEK od dechy do dechy, że tak powiem i jestem w temacie zielona - pierwszy raz w życiu mam styczność z tym tematem od strony...hm... bardziej profesjonalnej, że powiem ;p.

Zastanawiam się [hm... nie wiem nawet, czy to zastanawianium już można nazwać, ale nic ] nad czymś `uniwersalnym' na dole, z prawej lub z lewej strony. `Uniwewarsalnym' znaczy, że chodzi mi o dziurkę tak umiejscowioną, żeby w to można było i lip ringa i labreta na przykład [do szkoły]. No i nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale:
Powinnam na początek wziąć labreta, a dopiero po zagojeniu kółko, tak? Poza tym na pewno nie stal. No i chciałabym coś małego, czyli może być np. grubość 1,2, a długość dobierze piercer [kupowałabym wtedy kolczyk w salonie, żeby wszystko było ok]?

No i jakieś studio dobre w Szczecinie najlepiej? Byłabym wdzięczna.
Oczwywiście na razie zbieram tylko info, bo mama umarłaby ze śmiechu i/lub zignorowałaby mnie, gdybym jej o tym powiedziała ;d. Ale spokojnie, w ferie mam zamiar zrobić coś z włosami [chodzi o kolor] a potem ją postaram się przekonać i może na 4 lipca, na moją piętnastkę coś się da zrobić. Akurat miałabym wakacje, dwa miesiące na wygojenie, potem szkoła, więc nie musiałabym grzebać przy tym wszystkim [no właśnie - koniecznie trzeba po wygojeniu kolczyk zmieniać?] i dopiero na przerwę jakąś na przykład świąteczną sprawiłabym już sama sobie kółko.
Pozdrawiam,
qazxswedcvfrtgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując