Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idealna kreska - jak i czym malować; EYELINERY, kredki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 14:45   #1028
NightCrimson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Question Eyeliner z Sephory !!

Witam,
nie wiem czy poruszam temat w odpowiednim wątku, ale pisze tu po raz pierwszy. Mój problem dotyczy eyelinera z Sephory. Konkretnie takiego jak w linku https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-eyeliner.html.
Zakupiłam go wczoraj zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu, a dziś postanowiłam użyć. Problem polega na tym, że wszędzie na zdjęciach czy w wypowiedziach eyeliner ten jest wyposażony w cienką gąbeczkę. To samo tyczy się testera w drogerii. Natomiast po rozpakowaniu go dzisiejszego dnia ogarnęło mnie wielkie zdziwienie ponieważ mój liner ma pędzelek z włoskami. Opakowanie wizualnie jest takie samo, cena również. Ponad to produkt był w rządku za testerem z gąbeczką.
Bardzo się zmartwiłam ponieważ nie wiem czy to jest nie ten eyeliner czy może znów zmienili jego pędzelek, a ja niepotrzebnie się martwię. Bardzo prosiłabym o jakąś odpowiedź, gdyż szczerze mówiąc nie wiem co mam o tym myśleć. Z góry dziękuję!
NightCrimson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując