Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-23, 09:09   #224
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

[QUOTE=emanuelle2;43389683]
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Można pod filtr. Poza tym składy przekombinowane, ale nie głupie, mają kilka sensownych składników.



Dziękuję za odpowiedz
Piszesz,że składy nie głupie-czyli jest tam coś co rzeczywiście będzie działało na zmarszczki?i mam nadzieję,że nie ma nic co by zapychało
-mam dużo zaskórników-więc nie chciała bym bardziej sobie pogorszyć
A czy ten krem z tymi kwasami który jest na dzień mogę używać na noc?Piszesz,że można go pod filtr ale ja jestem zielona w tym temacie i nigdy filtrów nie używałam
Nie wiedziała bym nawet od jakiego zacząć
Mam jeszcze jedno pytanie-wiem,że to nie ten wątek-wybaczcie -ale szybko bym chciała znać odpowiedz:
Mianowicie-czy można użyć przeterminowanego kremu o 3 miesiące?
-krem nie był nigdy otwierany-po prostu zapomniałam o nim i się przeterminował
bardzo proszę o odpowiedz
dziękuję
No wiesz jak sie uprzesz to mozesz uzyc, ale na swoja odpwiedzialnosc. Tym bardziej, ze skoro juz jeste to produkt przeterminowany to pomysl, ze po otwarciu bedziesz uzywala go przez pare miesiecy bedzie wiec dobrze "po dacie".

Co do filtrow poczytaj sobie- jest watek na Wiazu o filtrach ( i duzo filmikow na YouTube) bo tak w skrocie chyba sie nie da powiedziec jesli chcesz dokladnie wiedziec o co chodzi. Jesli chodzi o wybor filtra ja probowalam metoda prob i bledow bo jest to dosc problematyczny produkt. Przeszukaj KWC
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując