Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 10:34   #714
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
czy jest jakaś podstawowa różnica między cool summer a soft summer?
przeglądałam palety ale ciężko mi podjąć decyzję w których kolorach wyglądam lepiej
Tak, chłodne lato ma kolory skrajnie chłodne, takie lodowate, często niebieskawe. To są najlepsze kolory dla lata a kolory ciepłe, nawet te ciepławe są nietwarzowe. Typy zupełnie chłodne słabo tolerują ciepłe tony w ubraniu i kosmetykach, nawet jeśli takie tony pojawiają się u nich naturalnie we włosach i oczach. Świetnie wyglądają w kosmetykach o bardzo chłodnym kolorze (szminka, róż), chociaż te kosmetyki w opakowaniu potrafią wyglądać zupełnie dziwnie i nienaturalnie chłodno. Chłodne lato ma małą domieszkę pigmentów zimowych, więc kolory nie są ekstremalnie zgaszone, tylko tak trochę - bardziej niż chłodnej zimy, ale mniej niż łagodnego lata.


Łagodne lato potrzebuje kolorów mocno zgaszonych, jego najlepsze kolory mają domieszkę ciepła, są prawie neutralne. Najsłabiej wygląda w kolorach czystych i intensywnych. Ma lekki wpływ jesieni stąd "podwójne" zgaszenie - kolory mają domieszkę szarości a do tego malutki dodatek beżu. W makijażu też najładniej wyglądają takie kolory, chociaż w pudełku mogą się wydawać bure czy szarawe.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

soniuska:

Najlepiej, żebyś zrobiła przymiarkę kolorów i przyjrzała się jak faktycznie różne kolory oddziałują na twój wygląd. Z tego, co opisałaś, to brzmi raczej jak wiosna, ale nie ma co zgadywać, przecież chcemy znać dokładny wynik.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora