Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 16:09   #3292
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość

na pierwszej stronie masz sprawdzonych sprzedawców...

a pigmentowy must have to Mutiny
ja nie wiem czemu się wszyscy uparli żeby nie patrzeć na pierwszą stronę... może myślą że my tu mamy jakieś kółko wzajemnej adoracji...??? niedługo w ogóle przestanę wskazywać podróbki - jak klienci chcą to niech kupują i tyle.. bo już mnie to wnerwia...
nie umiem tego mutiny okiełznać :/

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Carmex jest po prostu cuuudny!! Najlepsze cudo doustne jakie miałam. Żadne Nivee, Bebe, wazeliny. Carmex. A jak będziesz mieć możliwość kupienia tej starszej wersji słoiczkowej (żółte tło i czarne napisy) to już w ogóle. Dla mnie ta nowsza jest słabsza. Ale ponieważ wszyscy twierdzą, że słoiczki są niehigieniczne, kupię następnym razem sztyfta
a ja mam sloiczek, ten o którym mówisz i uzywam go tylko w domu czystymi paluchami. Wcale nie jest niehigieniczny! a jest genialny na opryszczkę, suche usta, ranki...


Cytat:
Fio-le-ty! Cudnie będziesz wyglądać, możesz kombinować z turkusami, bordem... Satin Taupe na przykład to must-have tak jak milion innych
do-kła-dnie!

Cytat:
Kasiu - link:
http://www.specktra.net/forum/f257/i...-photos-69309/
i odnośniki w środku.

Jest tam też lista przedmiotów nieoryginalnych z ACW:
Merci
Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Wkurza mnie ten ogrom podróbek. Człowiek się szczypie z kasą całe życie, a kiedy w końcu już stać go na coś porządnego, to okazuje się, iż nieźle się trzeba naszukać..
A niestety do Wrocławia, tym bardziej do Wa-wy to mi trochę daleko.
Umbra co prawda miał na myśli linki cybercat ale o tej palecie też już mówiliśmy kilka razy - perfidna paskudna podróba! brrr... poczytaj trochę o MACu, poszperaj w necie lub choćby w tym wątku! MAC nigdy nie zrobił palety tej wielkości... Ani 88cieni. Ani 50. Ani nic w tym rozmiarze. Nie zrobił też 12 - uprzedzając pytania...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Carmex może działa, ale za to strasznie przeszkadza mi jego zapach:/
wiecie może kiedy wraca Kamil?
to wypróbuj wersję zapachową - wiśniową!!! uwielbiam smak zapach i działanie

Kamil wraca dziś wieczorem....

Martuś - ten link ze specktry działa tylko jak się jest zalogowanym... więc nie każdy może się tam dostać... na przykład ja teraz bo zapomniałam swojego hasła...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-12-02 o 16:13
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora