Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Galerie artystyczne w internecie cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-27, 19:45   #29
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez lianna Pokaż wiadomość
Galeria która nie ma czasu pracować nad serwisem, odpisywać na e-maile itd... ma czas kasować konta twórców, z dobrym towarem ( wszak cały czas towar który migał na stronie startowej mieli w sprzedaży)
i to nawet bez zapytania o przyczynę niewstawiania towaru.
Dla mnie takie działanie wskazuję nie na "wegetację" Galerii o której dużo osób tu pisze, ale na "destrukcję"
Uderzasz w sedno. Do dziś nie mogę się doprosić usunięcia konta albo chociaż zablokowania wysyłania wiadomości do mnie - ewidentnie mają to w poważaniu. Już drugi raz dostałam wiadomość wewnętrzną o powielenie produktu i zwyczajnie tracę klientów, bo nie przesyłają moich odpowiedzi!!! Wiszą niezmoderowane.
Oczywiście w odpowiedzi [tej niezmoderowanej] jest info o końcu współpracy z galerią z dniem 14.08. A w oczach klienta ja nie odpowiadam na wiadomości co mi się NIGDY nie zdarza - i zła renoma pójdzie o mnie w świat, na co sobie nie pozwolę.
Wracam z urlopu i idę do prawnika bo to już jest celowe działanie na moją szkodę.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2012-08-27 o 19:51
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując