Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-10, 18:28   #3602
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Kosmetyki naturalne

O aloesie zapomnialam wspomniec
Ostatnio uzywalam kremu z miessence, ten do cery tlustej, i kiedy stosowalam go razem z kwasem mlekowym radzil sobie niezle- myslalam, ze nie zapycha, chociaz nawilzenie nie bylo jekies spektakularne. Po przejsciu na serum migdalowe, ten krem okazal mi swoje podstepne oblicze. Po jednorazowej aplikacji porannej, wieczorem po oczyszczeniu moglam wydusic mase bialych 'robaczkow' ze skrzydelek nosa. Z kremem weledy tak nie jest, chociaz juz nawet migdal odstawilam. Ale dopiero od paru dni go uzywam i wszystko moze sie zdarzc
Z phenome mam taki fajny loton nawilzajacy dla cery tlustej (Mysle, ze jak przyjdzie lato bedzie ok, na noc po olejowym oczyszczaniu cery tez jest bardzo fajny, natomiast pod mineralki spisuje sie slabo, jest za lekki. Mam tez probke lotonu na pory - jest swietna i juz kombinuje skad wziac kase. Na krem tez mialam chrapke ale od pol roku (!) nie jest dostepny w sklepie internetowym wrrrrrrr.
Rzeczywiscie kosmetykom aubrey organics nigdy sie nie przygladalam dluzej, wiec moze powinnam
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując