Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-23, 19:51   #992
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Cześć
Może ktoś jeszcze wpadnie na ten wątek to napiszę jakie postępy u mnie

Pomalowałam wczoraj włosy farbą Alfaparf 11.20 z utleniaczem Joanna 12% i mam włosy 2 tony jaśniejsze Załączam zdjęcie.
Jest to na prawdę postęp bo malowałam wcześniej Syoss Miodowy Blond (patrz zdjęcie nr2).

Co dalej będę robić przez 2-3 tyg:

1. 1x w tyg olejowanie + nawilżająca maska z kropką gencjany,
2. mycie 1x w tyg fioletowym szamponem aby ochłodzić kolor (jaki polecacie? Marion? Joanna?)
3. zazwyczaj myję włosy TYLKO odżywką nawilżającą


Następny cel to farba Wella Koleston Perfect 12/98 lub 12/22 jeszcze nie jestem zdecydowana... Myślę też aby kupić Wella Color Touch Instamatic odcień Muted Mauve ale to po farbowaniu Kolestonem. Oxy pewnie 9% tym razem.

Także jestem na poziomie 11 i wbijam pomiędzy 12/13
Hej hej, co prawda parę osób już odpowiedziało, ale - polecam Marion ultramocny szampon plus maskę do blondu tej samej firmy raz w tygodniu. Nic mi tak fajnie koloru nie chłodziło. Co do farby, wybrałabym 12.89

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Może winogronowy? Dosyć neutralny jest też ten rossmannowski https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...e-extrakt.html
A nie myślałaś może o dorzuceniu nafty? Niedocenione cudo, zupełnie neutralne dla koloru


Może Matrix So Silver? Ja chyba mogę tylko polecić Schaumę z dziadkami https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-refleksy.html
Z dodatkiem czerwonego barwnika daje optycznie jaśniejszy kolor
Nafta... Kiedyś lubiłam. Do czasu aż nie mogłam jej dokładnie zmyć, bo nałożyłam solo i poszłam do pracy z połową włosów od niej tłustej... :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując