Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-14, 21:15   #3769
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Poległam w V. Kliknęłam czarne zamszowe muszkieterki na grubym klocku za 239zł ostatnia para, oby nie były za małe

Tak w ogóle to sporo modeli dorzucają do ostatnich rozmiarów - można capnąć fajne butki za grosze
Super zakupy ja w ostatnim czasie tez klikalam. Calkiem fajnie mi sie chodzi w butach z v i mam ochote na jakies kozaki

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Marita rano sie z dumą pochwaliła okrągłym zerem na kk
bardzo szybko przyszło opamiętanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co za dzien zamiast oszczedzic kase, to ino debet większy mam wlasnie kliknęłam cytrynowy clenaser skin79 - oby wart był zachodu
Byłam odebrać paczkę z zary i niestety wszytsko zostaje
Testowałam Miss Dior Blooming i niestety na bank zapałce zamowienie w Dougu bo jest boshe- sponsor potrzebny na gwałt
Zakupki fajne sa. Tyko szkoda ze kasa sama sie nie produkuje na koncie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zabrakło mi 3 pkt żeby przejść do rozmowy. Ale biorąc pod uwagę ze przeczytałam raz ustawę to nie jest źle Choroba mnie rozkłada :/ :/ :/ leżę juz w łóżku

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Dziękuję za kciuki
No to faktycznie malo Ci zabraklo ale buciki fajne

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jestem zdegustowana jakością ubrań w sieciówkach. Coraz gorsza
Pisałam ze odebrałam dzisiaj z zary pare rzeczy i kozaki skórzane za pare stow musialam jechać po południu oddawać, bo zauważyłam dopiero w domu, ze maja na jednej cholewce ta skórkę pomarszczona i rozciągliwa kliknęłam drugie, jak znowu cos bedzie nie tak, to
Ja tez sie wkurzam na jakosc ubran. Ostatnio kupilam spodnie w promodzie i wzielam dwa rozmiary i te mniejsze byly bardzo dopasowane a po paru dniach noszenia zrobily sie wieksze o dwa rozmiary bo te ktore mierzylam rozmiar wieksze nie byly tak duze... zastanawiam sie czy nie reklamowac. Raz reklamowalam bo sie skulkowaly po miesiacu i oddali mi kase.

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
pasuje Ci ona masz ładne łuki i kolor idealny

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------



Te blogery namieszały mi w głowie i kupiłam nie wiem po co. On nietknięty jest ostatnio grzebałam w szufladzie i się przeraziłam, co to tam leży w kartoniku jeszcze kolor blady i jakiś taki niemrawy
moze ktoś przygarnie
Ladnie wyglada te kwiatuszki slodkie
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując