Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-27, 20:08   #1575
rastaaa
Raczkowanie
 
Avatar rastaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Trądzik , Ślady , Przebarwienia,Czerwona Twarz.Co polecacie ? Moje ZDJECIA !

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
rastaaa jeśli nie masz zbyt dużych finansów spróbuj tormentiola lub sudocremu i szarego mydła do mycia twarzy może ci pomoże a napewno nie zaszkodzi
To szare mydło to jakiejś firmy jest? Użyłam ostatnio kilka razy Białego Jelenia gdyz skonczyl mi sie zel a nie chcialo sie dupy ruszyc do drogerii... Strasznie okropnie mi wysuszyl twarz. Jestem jednak zwolenniczka prostych i naturalnych skladow dlatego chetnie pouzywam

ALE ALE! Chcialam sie pochwalic ze po tych okropnych syfach ze zdjec prawie nie ma sladu! Patrze w lustro i nie wierze.. Wybawca okazal sie kwas migdalowy. Mysle ze jak zrobie sobie jeszcze raz porzadny peeling z jego udzialem to mam szanse pozbyc sie wszystkich pozostalosci Niestety nie mam teraz czasu na tragiczny wyglad (podczas zluszczania nie wyglada sie przeciez najlepiej) dlatego odkladam to i odkladam majac nadzieje ze moze i bez tego da rade.. ;p

W sumie bardzo szybko nastapila u mnie poprawa stanu cery i trudno mi sprecyzowac dzieki czemu to... glowna zasluge spelnia tu napewno kwas gdyz zluszczyl mi wiekszosc przebarwien. Dodatkowo masc Benzacne (magdadro zaczelam od stezenia 10% - ach ta moja zachlannosc na szybkie efekty) - oj wysusza!, zuzylam tez probki effaclaru duo i effaclaru k i gdyby nie cena gnalabym do apteki bo to b.dobre produkty!

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Niestety dermatolodzy często "testują" na pacjentach kolejne tubki maści w nadziei ze z którąś trafią zamiast znaleźć przyczynę problemu. Przechodziłam przez to więc wiem o czym mówię.
To samo przyszlo mi na mysl po wizycie u mojego derm.. Wisyta trwala bowiem jakies 15 minut z czego 10 min to bylo wypisywanie recepty i tlumaczenie jak uzywac ;| Skonczyla sie tekstem 'przyjdz za miesiac zobaczymy jak zadziala'


Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
U mnie to wygląda DOKŁADNIE tak samo i też ta ropa sama wychodzi, mi się wydaje że to trądzik kosmetyczny.
Caly czas zastanawiam sie czym u mnie spowodowany jest tradzik. Ze wzgledu na moj wiek pomyslalabym ze mlodzienczy, ze wzgledu na problemy z dojrzewaniem - hormonalny (to w sumie chyba to samo co mlodzienczy), kosmetyczny - bardzo mozliwe! coraz czesciej zauwazam pryszcze jako reakcje na pielegnacje skory/kosmetyki, myslalam tez ze moze jakies bakterie ale watpie (mam nadzieje w slusznie)
__________________
rastaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując