Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-13, 22:50   #165
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Stopy moj problem ;(

Cytat:
Napisane przez zuziunia13
I ta maść usunęła Ci sine placki? Możesz podać jej nezwę? Ja byłam u kosmetyczki wczoraj, usunęła mi trochę tych zgrubień jednak wcale sine nie zeszło. To są chyba jakieś podskórne krwiaki. Basiu powiedz kochana jak udało Ci się pozbyć sinych placków?
Poprosiłam w aptece o maść na odciski, taką ma nazwę ta maść. To mała tubka, albo malutkie opakowanie. Miałam na piętach właśnie takie zasinienia. Wyglądało to koszmarnie, dużo tego było. Spróbowałam z maścią, Smarowałam przez tydzień dwa razy dziennie i nakładałam na to chusteczkę higieniczną albo zwkły wacik kosmetyczny. Po kilku dniach odciski zaczęły schodzić, trochę im pomogłam , najlepiej kiedy stopy są namoczone wtedy łatwo schodzi. Tylko nie próbuj na siłę odrywać skóry, samo zejdzie.
Nie wierzyłam, że taka zwykła maść za 2 zł może mi pomóc, ale naprawdę pozbyłam się tego. Teraz muszę uważać jakie buty kupuję (te, które zrobiły mi to "coś" były trochę za duże i ocierały mi się o pięty).
naprawdę polecam.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując