Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 21:48   #3980
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzieki za opinie dot. aut jak bede kupowac to na pewno bede sie chwalic teraz do salonow musze pojezdzic i poogladac

Oczy zmywam obecnie rozowym Garnierem, ale zauwazylam, ze cos mnie uczula, tusz albo wlasnie ten micel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Bylam w D, okazalo sie, ze wycofali z niego Guerlain, kolorowke i pielegnacje a ja tam zawsze limitki G dorwalam
Bylam w takim szoku, ze nic nie kupilam.
Wachalam nowosci: Deep Euphoria - jak dla mnie zapach do pizamy
Nowe Miss Dior - fajne, kiedys kupie
W nowosciach pojawil sie tez damski The Scent od Hugo Bossa, ale te znam, bo w czerwcu we Frankfurcie go wachalam. Fajny, taki delikatny, ale mega kobiecy.
Byl tez nowy Black Opium Nuit Blanche, ale to tez tylko dla przypomnienia psiklam, bo go w Niemczech w kwietniu wachalam...
Potem podjechalam do S, tam dorwalam nowe Lancose Tresor La nuit caresse - bardzo podobny do zwyklego La Nuit, troche mniej slodki, kiedys kupie, bo trwaly jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora