Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-29, 13:11   #13
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez sylwia622
Hhehe kobiecośc czyli ---> dłuuuugie opalone nogi, wielkie jędrne piersi (najlepiej wystające z bluzki i ogromnym dekoltem) piękna (najczęsciej umalowana twarzyczka) no i oczywiscie miniówa opinająca super pupe itd
Ech Ci faceci..... dlaczego zwracaja uwage tylko na takie rzeczy ???
Ten stereotyp, który opisujesz Sylwio, niekoniecznie pociąga każdego faceta. Znam wiele chłopaków, którzy zdecydowanie wolą dziewczyny tzw. "szare myszki" (nie wiem jakie słowa dobrać), tzn. ubrane spokojnie, nie za wyzywająco. Mój TŻ preferuje dżinsy i koszulki lub bluzeczki. Ciało kobiety nie musi być idealne i piękne. Niektórzy chętnie widzą u kobiet małe piersi, lub krótkie nogi. Jeśli chodzi o cechy charakteru, góruje tutaj kobiecość, delikatność, namiętność, dobroć, sympatia.

Gust! Trzeba trafić na gust!
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując