Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-17, 13:26   #2139
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
morelle_ , Fixi_Pixi w brązie wyglądacie zjawiskowo
Cytat:
Napisane przez watam Pokaż wiadomość
Wyglądasz ślicznie ja teraz mam taki kolor po 15 myciach 100 jak ty na 1 i 2 ( i fryzurkę też mam taką jak ty )


morelle czytałam wcześniej na tym wątku, że tobie długo spierała się 300, to u mnie ten sam problem z 100 a chcę powrócić do poziomu 5 lub 6 obawiam się że deko będzie potrzebne a tak bardzo chciałam uniknąć
dziękuje

hmm to może ja skusiłabym się jednak na ten 300? 400 szybko mi się wymywa, w świetle dziennym jest owszem ciemny ale już w słońcu lub świetle sztucznym jest dużo jaśniejszy, staram się farbować jak najrzadziej wiec skoro 300 się tak ciężko spiera to mogłabym być z niej zadowolona ale znow pewnie pojawią się odrosty a przy 400 są praktycznie niewidoczne... no i chyba nie chcę takiej prawdziwej, czystej czerni...

całe życie miałam brąz z poziomu 6 i ciągle coś było nie tak, ciągle zmieniałam odcienie... od pół roku mam dopiero takie ciemne i wreszcie nie czuję potrzeby kombinowania z kolorem
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując