Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wydepilowac cala strefe intymna?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-18, 13:40   #132
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Każda tabletka, od bólu głowy, hormonalna, czy jakakolwiek inna, ma swoje skutki uboczne. Zwykle niszczą żołądek, wątrobę i mają wpływ na inne organy. To nie ulega wątpliwości
Raczej odradzam "owłosionym" dziewczynom stosowanie pigułki hormonalnej tylko ze względu na owłosienie. Trzeba pokochać te włoski, wiem coś o tym - sama jestem posiadaczką dosyć obfitego owłosienia
Od 5 lat stosuję pigułkę, ale przede wszystkim ze względów antykoncepcyjnych; kwestia zmniejszenia owłosienia jest dla mnie sprawą drugorzędną. Biorę Diane-35 (Szczerze mówiąc nie widzę żadnej poprawy), która jest przede wszystkim lekiem na łojotok i trądzik, u mnie jakoś nic nie wyleczyła - włoski przetłuszczają się, mimo, iż nie jestem już nastką ciągle pojawia się "coś" na mojej buzi Wcześniej przyjmowałam Anteovin, był o niebo lepszy, ale zawierał zdecydowanie zbyt wielką dawkę hormonów, no i ta cena...
Polecam golarki, ewentualnie wosk (szczególnie na "wąsiki"), słyszałam też o metodzie z wodą utlenioną, ale nie testowałam jej.
Pozdrawiam
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując