Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-25, 18:26   #2568
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Jasne
Mialam paletke Take wings i spiced chocolate. Take wings to byla moja pierwsza paletka macowa i zarazem pierwsze cienie macowe w ogole. Kolorystycznie paletka niby moja ( brazowo-fioletowa) ,ale odcieniowo nie do konca sie czulam. Byl tam taki jasniutki fiolet w wykonczeniu lustre i w ogole nie moglam sobie poradzic z tym cieniem, osypywal sie, nie dawal koloru i mial wielkie drobiny brokatu. Z spiced chocolate bylo dokladnie to samo kolorystyka moja,ale odcienie niebardzo, bo kolory byly jakby zrudziale, takie jesienne. Ja wszystko kupuje przez internet i stwierdzilam ze poki co gotowe quady sobie odpuszczam



To jest bialy skosny?? ( na stronie nie ma ) Naprawde fajny?

Kamil ostatnio wspomniales ze w kolekcji chyba wiosennej ma byc puder, co to bedzie za cudo?
No właśnie te duże drobiny brokatu są denerwujące mam duzy problem z okiełznaniem ich

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o to prawda! Mama mojego męża ostatnio spojrzałą na mnie i mówi "ooo Kasiu, ale masz ładnie makijaż zrobiony, idealnie w kolorze sweterka, pięknie" a miałam Deep Truth uwielbiam go!

no ładny jest, ładny ten 272... kusisz...
ahahaha dlatego MAC to jest to!

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
to teraz obejrzyj Surreal i Contrast tak pieknie sie komponują z Deep Truth kusiciel juz ucieka
oj już cicho!! kusiciele

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
a ja trafiłem na to:
http://glossy-kiss.blogspot.com/2009...o-on-2010.html
i już mi się świeczka oczka
szczególnie ten Disney i Westwood mnie przekonują, czekam na więcej zdjęć i informacji,a le zawsze jak o czymś pisała, to potem było, więc wierzę

czyli marzec i kwiecień będzie dla złych charakterów
już mi się podoba ten róż pomarańczowy sliczny
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora