Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. V
Wątek: Essence cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-20, 12:15   #4462
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość


wczoraj testowałam stemple essence- od roku uzywalam konada
roznicy nie widze
w sumie ten duzy stempel wydaje mi sie wygodniejszy od tego malego z konada ( ale z duzym konadowym nie mialam nic wspolnego).
Na plytkach essence sa folie, czasem nawet 2 w tym jedna nie jest widoczna- trzeba dobrze szukac
niestety lakier konada mi sie skonczyl, wiec w celach tetsowych zkaupilam srebrny z seri twins i nim wzorki wychodza fantastycznie
czarny z colour&go moze sie spisac jedynie na jasnym lakierze- na ciemnym odbija sie, ale bez rewelacji- brakuje mu pigmentacji, ale wzorki wychodza bez zarzutu, nawet malutkie

z essence mam dwie plytki- z zestawu i taka z czaszka z zestawu wszystko co chcialam mi sie odbilo bez problemu ( no wszystkich wzorow sobie nie robilam)
niestety z malej plytki kwiatek, motyklek, a nawet ten najmniejszy w lewym górnym rogu odbiły mi się bez zarzutu, ale czaszka już nie.. i nie wiem dlaczego?

porównując płytki essence do konada i płytek firmy no name- essence i konada postawiłabym na jednym miejscu, no może konad by dostał 1 punkt więcej ze względu właśnie na czaszkę, ale essence są dobrze wykonane, o wiele lepiej od tych no name ( które są droższe od essence)

przewagą essence jest także cena

p.s. wlaśnie na stronie essence zobaczyłam, że mają w ofercie jako nwoość lakiery do stempli biały i czarny, w kościach czuję, że będą jak konadowe ( oby)
możesz mi podać nazwę tego lakieru?? bo właśnie szukam czegoś do wzorków
i gdzie można zobaczyć te essencowe lakiery do stempli??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora