Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. II
Wątek: Inglot cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-17, 23:11   #232
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ja mam oprócz "luzaków" jedną bez przegródek z lusterkiem, pro 3 i pro 5 i dwie dziesiątki z szybką. Ta z lusterkiem błyskawicznie mi się zepsuła - odpadło wieczko i nie da się tego skleić więc dupa. Poza tym lusterko "posiwiało" i trudno z niego skorzystać... Mam w niej bardzo fajne paskowe cienie, których często używam, dlatego ubolewam nad tym, że paletka taka słaba... Małe są fajne na wyjazdy, tu się zgadzam Trzymam w nich cienie, z których najczęściej korzystam w makijażu dziennym dla siebie. Jeśli ktoś lubi mieć cienie w torebce to te palety będą na pewno lepsze... Natomiast w dużych paletach trzymam cienie na większe wyjścia lub do malowania kogoś. Bardzo lubię te palety bo są solidne, szybka trzyma jak szalona Poza tym podczas korzystania z cieni wieczko mocuję do spodu i tak mi jest wygodniej. Rzeczywiście są dość ciężkie, ale do korzystania w domu lub do kuferka są najlepsze (mieszczą się idealnie w szufladce więc nic mi nie lata )
Chyba nie ma zasady, że jedne palety brudzą się szybciej a inne wolniej, to chyba zależy od cieni i pędzla...

dokladnie, do trzymania w domu te nowe z szybką są dobre, ale na wyjazd wole jednak te stare modele, a pro 5 i pro 3 ubustwiam z lusterkiem, bo już pare razy uratowalo mi życie kiedy się rozmazałam... (pisalam już że ze mnie niezdara straszna?) naprawde potrafie zapomnieć że mam coś na oku i władować tam palec.

Mówisz że ta freedom z lusterkiem Ci się szybko rozleciała, może to dlatego że stary model był z takiego kruchego błyszczącego palstiku, takiego jak te pro16, one rzeczywiście się psują b szybko, aż dziwie się ze moja jeszcze żyje..., ale teraz paletki na 12 cieni są z innego matowego plastiku, wydaje mi się duuużo wytrzymalszy, elastyczniejszy. Zresztą najlepiej sprawdzić w sklepie
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora