Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ... teściowa i problemy po raz enty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-23, 17:14   #9
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: ... tesciowa i problemy po raz enty

Cytat:
Napisane przez malkol13 Pokaż wiadomość
niestety tez juz wiem co oznacza slowo tesciowa;/ ciesz sie ze Ciebie tylko nie lubi bo mnei nie cierpi....mam juz qrwa dosc, czasami mysle o rozstaniu z miloscia mego zycia byle nie musiec juz wiecej wysluchiwac... chore... czemu niektorzy sie ak wcinaja w czyjes zycie((
niestety,to wlasnie tesciowe....
dzisiaj był kolejny powód tego,że raczej z nia nie wygram,łaczmy się dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Jejka... chcialabym miec takie problemy
Po pierwsze - pogadaj z męzem o powiedz jasno, ze takie traktowanie ci sie nie podoba i od następnej wyplaty rpzechodzicie na wlasny garnuszek - sami gotujecie dla siebie, sami sobie robicie pranie, sami sprzątacie tę cześć mieszkania, którą zajmujecie. Dajecie po polowie do czynszu i jestescie jakby "niezalezni". A jesli i to ci nie odpowiada to skoro tesciowa jest na tyle samodzielna - wyprowadzcie sie. Nie wiem w czym szukasz problemu :/

napisać jest łatwo,ale zrobic trudniej.Na nowe mieszkanie trzeba ,miec kupe forsy,a nawet jesli beda sie dokladac do czynszu to co to da?Przeciez kafetka jasno powiedziala,ze nie ejst do niczego dopuszczana.jedyn wyjsciem niezaleznosci jej w tym mieszkaniu jest postawienie przez srodek sciany,ktora bedzie dzielila ja i jej tesciowa
_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując