Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Francuska Fantazja walczy o fantastyczną gładkość, czyli testy Braun Silk epil 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-31, 11:52   #5
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Francuska Fantazja walczy o fantastyczną gładkość, czyli testy Braun Silk epil

Wczoraj wydepilowałam ręce moim nowiutkim Braunem i nie jestem zachwycona. Według mnie urywa włoski zamiast je wyrywać. W dotyku czuć, że skóra nie jest gładka. Krostki i zaczerwienienie nie utrzymywały się długo, powiedziałabym nawet, że tak jak po zwykłym wosku. Ból naprawdę niewielki, do wytrzymania


Odbyła się już depilacja nóg (tylko łydek, bo bateria już mrugała na czerwono). Zapuszczałam włoski, przez jedynie 3-4 dni. Depilator nie usunął wszystkich, ale widzę diametralną różnicę. Jutro lub pojutrze powtórzę zabieg i może będę mogła cieszyć się gładkością na dłużej... Depilacja nie jest bolesna (lub ja jestem mało wrażliwa), lampka bardzo ułatwia całą procedurę, zaczerwienienie utrzymywało się jedynie przez jakieś 3h.

Oba zabiegi depilacji przeprowadzałam na sucho, szybkość była ustawiona na stopień II.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Do_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po depilatorze mam czerwone krostki na nodze ;/ do ok 24 h ;/
nigdy nie wiem, kiedy zrobić peeling i inne zabiegi żeby dep była skuteczna i żeby to wszystko ładnie wygladało
Te krostki zdecydowanie zbyt długo się utrzymują. Spróbuj depilacji woskiem lub pastą cukrową (jednak w tym przypadku trzeba czekać, aż włoski odrosną na odpowiednią długość, jednak z czasem stają się coraz słabsze).

Peeling możesz wykonać dopiero wtedy, kiedy znikną krostki i zaczerwienienie, nie powinnaś dodatkowo podrażniać skóry. Jakiego kremu/balsamu użyłaś po depilacji?

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Zapomniałam dodać, że depilacja brazylijska odbyła się w niedzielę wieczorem, a jeszcze dziś (środa) mam czerwone krostki i efekt "gęsiej skórki". Zaczęłam smarować tamtą okolicę kremem do twarzy do cery naczyniowej i wrażliwej (buźkę mi świetnie łagodzi i wycisza, może na ten problem też pomoże).
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora