Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-18, 16:29   #3617
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Taaaa, krzyczy

jutro albo w czwartek to ja będę krzyczeć


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj po logowaniu pokazywało się,że błąd, albo masz złe hasło,albo coś tam, skontaktuj się z administratorem. To pomyślałam, no ładnie, zbanowali mnie na Wizażu, ciekawe za co, pewnie za bluzgi

Ty i bluzgi, no wiesz
w tej kategorii to ja bym z pierwszego miejsca poleciała


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
a mi na odwrót - chce mi się wyjść, przejść się.. ale nie na uczelnię może szkoda tylko, że ta pogoda taka masakryczna

no ja właśnie przez tą pogodę nie chcę wychodzić szaro, buro, brzydko, deszcz kropi.. oddajcie słońce


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
A wiecie,że ostatnio miałam taki pomysł,żeby pokazać Wam paznokcie jako ktoś nowy,że niby chcę wbić na wątek,bo byłam ciekawa,czy ktoś pozna ,że to ja?

Dobra,pokazuję. Nie robiłam z rok zdjęć paznokci, zapomniałam jak to się robi

chciałaś być trollem! ciekawe czy byśmy Cię poznały

fajny lakier, skórkom daj pić.. a co do kształtu - najbardziej mi się serdak i maluch podoba


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z Tobą. Gdy Yen nosi dłuższe paznokcie, maja one tendencję do kaczodziobowania. Szczególnie maluchy. Dlatego uwazam, ze w krótszych, takich ja ma teraz (a nie sa krótkie przecież) jest jej lepiej. Dłoń wygląda zgrabniej, bardziej proporcjonalnie.

lepiej bym tego nie ujęła


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45644053]Ja też chcę się zakopać pod kołdrą [/QUOTE]


ja chyba zaraz tak zrobię


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Oj, dajcie już spokój z paznokciami Yen Mają się przede wszystkim jej podobać i ma się w nich dobrze czuć. Koniec

jedyne co mi się w takich chwilach nasuwa na myśl - racja jest jak , każdy ma swoją


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jedno z lepszych zdjęć jakie się udało zrobić w słońcu, na niektórych to wychodził wręcz jak zwykła czerń, nie ogarniam
sorry że wielkie

Aniu, dziękuję za zeserwowanie OBS'a
pośliniłam się
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora