Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szklana bestia kontra kilogramy ..., czyli walczymy o marzenia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-10, 09:58   #23
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Szklana bestia kontra kilogramy ..., czyli walczymy o marzenia :)

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Dziękuję


Podsumowanie dnia dzisiejszego i kilka zdjęć. Jestem z siebie dumna, ponieważ oparłam się wielu smacznym, ale mało dietetycznym smakołykom .
Weekend zdecydowanie jest zbyt krótki, żeby odzyskać siły po całym tygodniu pracy.Mam nadzieję, że za kilka lat będę mogła na jakiś czas zrezygnować z zarabiania i się zresetować, żeby zacząć spełniać na początek jedno ciche marzenie, a potem lawinowo kolejne inne
Troszkę z innej "beczki" ...
Czy wy również macie tak,że jeśli jesteście w Ikei macie ochotę z niej wynieść prawie wszystko ? Ja właśnie dziś byłam i jestem zachwycona niektórymi rzeczami, ale niestety w chwili obecnej nie mam ich jak zabrać i gdzie ustawić. Skusiłam się jedynie na kilka "pierdółek", ale z pewnością jeszcze w tym roku zawitamy do Ikei po raz kolejny

Zdjęcia kolejno:
śniadanie: kanapka na chlebie pełnoziarnistym z chudą wędliną drobiową z mieszanką sałat i ogórkiem
obiad: pierś z kaczki pieczona w piekarniku z jabłkami i żurawiną i jak widać skusiłam się na cztery kluski śląskie
kolacja:twarożek półtłusty 4% tłuszczu z ogórkiem i papryką oraz z mieszanką sałat do tego bułka pełnoziarnista
Mniam
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora