Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - (: śiniaczki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-31, 14:56   #6
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: (: śiniaczki :)

Cytat:
Napisane przez króliczek
ten kolor pięknie podkreśla Twoje tęczówki. Może nie dawałabym fioletu tak wysoko pod łuk, chociaż nie wiem jaki byłby wtedy efekt. W każdym razie bardzo mi się podobają te siniaczki
A teraz pomęczę pytankami:
- co to za kuleczki PR? (czyżby meteoryty Pierre Renee? Jak się sprawują?)
- podzielisz się numerkiem integry ?
- jaka to baza Sephory? Nie znalazłam jej na zdjęciu?
dzieki

odpowiedzi:
1. tak to te kuleczki o ktorych myslisz te kolorowe na zdjeciu sa moim zdaniem swietnie pieknie ozywiaja i ujednolicaja cere subtelnie rozswietlaja (efekt w sam raz na dzien) troszke matuja lekko rozjasniaja i sa no bardzo fajne jednym slowem, dodam ze na zdjeciach z fleszem odbijaja swiatlo przez co maskuja niedoskonalosci to jeden z moich KWC placilam za nie okolo 40zł w naturze

2, Integra nr :| yyy 41 albo 28 na pudeleczku plastkiowym nie ma a z kartonikow wszystkie powyjmowalam i nie wiem ktory jest jej

3. baza lezy w takim malym sloiczku kolo integry ma bezowy kolor jest calkiem fajna kosztuje 19zł ponoc jest tez na usta ale jej nie uzywalam w ten sposob trzeba nakladac ja dokladnie i jak najmniej bo jak nalozy sie za duzo efekt jest odwrotny do pozadanego a jak nierowno to robia sie plamki na oczach z tej okazji ze do bazy cienia przykleja sie wiecej
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując