Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczenia na mięśnie twarzy - możliwe efekty czy kit?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-12, 10:42   #23
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Ćwiczenia na mięśnie twarzy - możliwe efekty czy kit?

Ja jestem jak najbardziej za tzw. "Face Yoga". Sama idea ma jak najbardziej podstawy do tego, żeby mieć wielu zwolenników - ćwiczymy, wzmacniamy i tonujemy mięśnie tyle, że na twarzy. U mnie działa cuda, ALE nie w stopniu takim, że ludzie na ulicy to zauważą. To są subtelne zmiany które na początku widzi się tylko w lustrze, ale w końcu robimy to same dla siebie ale patrząc na twarze azjatek które wykonują tą metodę od lat nie mogę się doczekać, żeby w przyszłości zachować młodzieńczy blask i wtedy będzie to na prawdę zauważalne. Także im wcześniej zaczniecie tym lepiej Ja ćwiczyłam przede wszystkim linie marionetki, v-line i lwią zmarszczkę i efekty były. Jedyny największy minus to regularność, to trzeba robić codziennie, ja wykonywałam sporą część ćwiczeń w samochodzie np. na dalszych trasach, czy na autostradzie. Na początku dziwne uczucie, ale później nie zwraca się uwagi na samochody nas mijające :P WARTO!
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując