Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 10:10   #24
rapaeli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez mysiulek Pokaż wiadomość
ja mam wesele w chacie karczowiska - na trasie legnica-lubin....polecam... objechalismy cala legnice i okolice aby znalezc sale na ponad 100 osob z noclegami...wiem ze bardzo fajna jest sala "magnolie" niestety nie wybralismy jej bo nie miala tyle noclegow co potrzebujemy...ciekawa jest tez arkadia., ale z niej takze zrezygnowalismy bo kierownik z ktorym rozmawialismy i chcielismy dowiedziec sie jak najwiecej nie byl w stanie odpowiedziec nam na wiekszosc pytan, na pytanie o proporcje jedzenia (daje przykladowe menu-bez ilosci) odpowiedzial nam "jedzenia jest duzo"...nam to nic nie mowilo, no ale coz...sale ktora odradzam wg mojego gustu to ta na koskowickiej (jest jednak najtansza)...jest tez sporo sal wygladajacych jak bar mleczny...jak ktos jest zainteresowany sala w ktorej bede miec wesele to prosze pisac na priva...mam menu i podesle linki do kilku stron z jej zdjeciami (na oficjalnej stronie sa zdjecia bardzo stare)...mam z kilku sal menu i przykladowe ceny (nie mieli jeszcze dokladnych cen na 2010)-mowa o salach w legnicy...wiec kto potrzebuje to pisac do mnie prywatna wiadomosc...pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach...dodam jeszcze ze warto zadawac duzo pytan np. co do korkowego itd., bo jesli sie nie zapytacie o takie rzeczy to moga wam o tym nie powiedziec, a po podpisaniu umowy mozecie byc zdziwieni...
Witam! Jeśli mogę prosić o te linki z fotkami sal w "chacie karczowiska"to poproszę. Mam termin na czerwiec 2011 i bardzo się boję czy sala spełni moje oczekiwania, czy jedzonko jest dobre i dużo - bo z otrzymanego menu trudno mi to wywnioskować. Pozdrawiam!
rapaeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując