Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żółte odcienie podkładów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-15, 23:03   #341
fenixianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
jaki podkład?

Witam drogie Wizażanki, jestem tu nowa, dlatego proszę o wyrozumiałość, jeśli wątek umieściłam w złym miejscu. Mam problem, ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego podkładu-a konkretnie koloru. Mam mieszaną cerę naczynkową z widocznymi rumieniami na policzkach. Mój problem polega na tym, że nie mogę dobrać koloru podkładu. Wszystkie jakie próbowałam, mają "czerwoną" tonację..nie wiem jak to określić, abyście mnie zrozumiały. Teraz się dość mocno opaliłam, jestem brązowa na ciele i szyi, ale wiadomo-twarzy nie opalam tak jak reszty ciała, więc jestem bledsza. Kosmetyki, których używałam (m.in Colorstay, AA, Rimmel, Soraya, Maybelline, Astor) zawsze dawały efekt czerwonej twarzy, a mi zależy na odcieniu zbliżonym do żółtej/brązowej barwy. Po nałożeniu makijażu wyglądam śmiesznie, bo jestem opalona na złoto, a twarz mam "czerwoną". Jedynie pamiętam, że mineralny podkład z Maybelline (nie- affinitone) był fajny, jednak nie ma już go w sprzedaży. Czy znacie podkład, w cenie do 50zł, aby nie miał różowej tonacji, tylko żółtą?
fenixianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując