Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - domowe sposoby na cellulit
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 20:39   #342
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
jak dziś spojrzałam w przymierzalni w lustrze na swoja dupę to się przerazilam.
wygląda Masakrycznie!! przez wielkie M!!

kupilam sobie peeling, balsam i krem na cellulit z garniera, zastanawiam się nad tym inneovem na cellulit ale sama nie wiem.
jestem tak zalamana stanem swojego tylka ze nawet masażer mam ochote sobie kupic, diete zmienic cokolwiek co by pomogło...

wiem, ze powinnam sie wiecej ruszac, ale kompletnie nie potrafie sie zmotywowac, ostatnio biegalam 2 dni z rzedu przed maturami a potem to totalnie olalam ;(
wgl nie mam kondycji, mam slabiutkie miesnie, no i ten cellulit ;( nie umiem sie zmotywowac eh
Znam ten ból, ostatnio zmusiłam się 3 dni z rzędu do pobiegania, potem okres, a po okresie jakoś tak odeszła mi motywacja ;/ Choć dziś przymierzałam w sklepie bikini i przeraziłam się stanem moich ud i tyłka. Niby mogło być gorzej, ale wolałam żyć w błogiej nieświadomości.

Ale w masażu (co prawda raz dziennie i krótkim, ale podwójnym- pod prysznicem gąbką na cellulit i szczypanie skóry przy smarowaniu kremem po wyjściu) i kremie jestem dość regularna, na szczęście. Masuję od 2 tygodni, skóra jest gładsza i chyba tylko tyle póki co Krem mam ujędrniająco-wyszczupający Nivelazione Farmony.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata

Edytowane przez dance makabre
Czas edycji: 2009-07-06 o 20:42
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując