Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 21:12   #84
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja w sumie przetestowałam już sporo baz z S. i tej próbkę też brałam mam mieszaną i wrażliwą cerę, świeci mi się na ogół tylko czubek nosa i powiem tak - ładnie odświeża cerę, ja po nałożeniu jej miałam efekt takiej naturalnie wilgotnej skóry (nie mylić ze spoconą ). W strategicznych punktach gdzie idzie rozświetlacz nie musiałam go nakładać, bo skóra po tej bazie sama mi się świeciła w tych miejscach Z chęcią bym używała tej bazy gdyby nie to, że ona w moim przypadku w ogóle nie wygładza nierównomiernej faktury cery i nie przykrywa zaczerwienień
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie badziew, macowy za to wymiata
Dzieki za opinie
Moja kolezanka z mieszana cera kupila to niedawno i bardzo chwali, wiec i mi sie zachcialo. Ale nie wiem, czy nie bede sie po tym swiecic jak kula dyskotekowa Corii bede teraz myslec o tym macowskim tez Ale z maca to mi by sie bardziej przydal lotion matujacy tak szczerze mowiac. Zawsze mi sie czegos zachce co jest mi niezbyt potrzebne tak naprawde
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora