Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta Slow Carb! 10 kg w miesiąc! BLOG
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-24, 22:01   #9
_agnessa_
Raczkowanie
 
Avatar _agnessa_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Dieta Slow Carb! 10 kg w miesiąc! BLOG

Cytat:
Napisane przez Mylenne Pokaż wiadomość
10 kg w miesiąc jest możliwe to prawda. ale prawdą jest również ich bardzo szybciutki powrót często z naddatkiem. nie mówie tego z niczego, coś o tym wiem. teraz w ciągu 3,5 tyg schudłam 3kg ale wypociłam je na siłowni, a dodatkowo podkręciłam metabolizm i zwiększyłam wydolność organizmu - taki sposob polecam (przechodziłam już i dukany, i 3dchili, wszystko i niestety NIE MA CUDÓW).
dziękuję i gratuluję wyniku chcę się sprawdzić. przestałam ćwiczyć na tydzień, jestem ciekawa efektów. od środy wracam na siłkę i sądzę, że będę musiała nieco wzbogacić dietę. poza tym wydaje mi się, że 7 dnia nadrobię wszystko

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Mylenne Pokaż wiadomość
10 kg w miesiąc jest możliwe to prawda. ale prawdą jest również ich bardzo szybciutki powrót często z naddatkiem. nie mówie tego z niczego, coś o tym wiem. teraz w ciągu 3,5 tyg schudłam 3kg ale wypociłam je na siłowni, a dodatkowo podkręciłam metabolizm i zwiększyłam wydolność organizmu - taki sposob polecam (przechodziłam już i dukany, i 3dchili, wszystko i niestety NIE MA CUDÓW).
odnośnie diet... efekt jojo nie bierze się znikąd. uważam, że z systematycznymi ćwiczeniami nam nie grozi.
__________________
http://www.vinted.pl/members/15028

obecnie dwa super podkłady w dobrej cenie!
_agnessa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując