Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karaluchy, prusaki - jak wytępić?!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 17:39   #12
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Karaluchy, prusaki - jak wytępić?!

ja ja postawilam za szafkami. tam jest dobra cyrkulacja wiec plytka dziala. najlepiej zeby stala tak zeby powietrze przez nia przeplywalo.

mialam problem z karaluchami w tamtym roku. przylazily od sasiadow tylko wieczorami. po pierwsze gdzies czytalam zeby bron boze nie rozgniatac. podobno samiczki nosza pod pancerzykiem jajeczka ktore mozna sobie gdzies wgniesc. po drugie radze generalne porzadki. u mnie odbylo sie prawie calodzienne sprzatanie - kuchnia wszystkie szafki wymyte plynem takim z gornej polki z kilkoma kroplami domestosa. dodatkowo jedna plytka globol w kuchni. potem porzadki na tej samej zasadzie w lazience plus kolejna plytka globol. no i dwa razy w tygodniu dokladne odkurzanie i zmywanie plynem z dodatkiem domestosa podlog. efekt - do mnie juz nie przychodzily. ale i tak na kolejny miesiac przyszedl pan z administracji na dezynsekcje. do tej pory zadnego nie widzialam. czytalam rowniez ze dobrze na kanaly wentylacyjne zalozyc krateczki z siatki. nie pozwalaja wlazic karaluchom do nas.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png

Edytowane przez tiaara
Czas edycji: 2011-09-14 o 17:47
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując