Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-30, 12:37   #4119
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

No to...
Ka-boom!

Ale nie byle jakie, bo stworzone z myślą o Amelce.

Kochane Amelko, Viv i Smoo, mam nadzieję ze każda z was i wszystkie razem wybaczycie mi obsuwę w pazurkowych świętach. Brakowało mi czasu, weny, chęci i paznokci, bo ciągle się łamały. Ale nie zapomniałam o Was, o nie, i każde święto sumiennie nadrobię

Amelko, paznokcie, jak nadmieniłam, malowałam myśląc o Tobie. O dziewczęcości połączonej z kobiecością, elegancji z dozą słodyczy,0 młodości z dozą staromodnego retro. I o niebieskim kolorze, do którego na naszym wątku zaczęłaś się przekonywać

Mam nadzieję, że to zdobienie choć trochę odzwierciedla myśli, które je zapoczątkowały. Życzę Ci wszystkiego kolorowego, żeby pędzelki same sunęły po płytkach, kolory odpowiadały Twoim nastrojom (a, co za tym idzie, żeby bywały czasem wesołe, czasem lekko melancholijne, ale zawsze pogodne) i żeby każde Twoje mani wychodziło jak spod igły (czyli jak dotychczas). Całuję mocno!


Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2013-05-30 o 12:38
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora