Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tabletki za ponad 200 zł?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-23, 11:12   #189
mazda__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 33
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Pierwszy raz trafilam na ten watek i mam odnosnie Izoteku trzy pytania, ktore mnie nurtuja.
1. czy suchosc narzadow rodnych zawsze wystepuje jak skutek uboczny ?
2. nie mozna zajsc w ciaze itp, i trzeba odczekac 1 miesiac po kuracji - czy 1 miesiac to jest wystarczajacy czas aby wszystko w organizmie wrocilo do normy?
3. czy skutkiem ubocznym Izoteku moze byc tycie?
Bardzo dziekuje za odp
Witam,
ja skończyłam branie Izoteku na koniec sierpnia. Pisałam już wcześniej o swoich dolegliwościach, których jednak nie było aż tak wiele . Jeżeli chodzi o Twoje zapytania to:

1. suchość narządów rodnych rzeczywiście zauważyłam, jednak dopiero pod sam koniec kuracji, szczerze powiem, że było to dość uciążliwe ale dodam też, że szybko zniknęło z zakończeniem kuracji

2. jeżeli chodzi o ciążę, to napisane jest wyraźnie że nie można zajść podczas brania leku i miesiąc po, ja zamierzam starać sie o dziecko dopiero po Nowym Roku, czyli 4 miesiące po końcu kuracji a to dlatego, że podczas brania Izo zazywałam tez tabletki antykoncepcyjne i miesiąc po Izoteku odstawiłam je i teraz, po 3 pełnych (czytaj: normalnych) cyklach będziemy sie starać o dzidziusia .

3. jeżeli chodzi o tycie, to moim zdaniem jest wręcz odwrotnie, ja podczas kuracji schudłam 15 kg, oczywiście odchudzałam sie i ćwiczyłam, bo jak widomo samo nie przychodzi nic ale nigdy mi to tak łatwo nie przyszło, jak podczas brania Izo, szczerze, to na mnie działały tak, że apetyt miałam mniejszy - to fakt.
__________________
Być żoną, CZARODZIEKĄ pędzącą do Ciebie z prędkością światła
mazda__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując