Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki kupić TELEWIZOR do kuchni??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-25, 08:38   #15
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Jaki kupić TELEWIZOR do kuchni??

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Dlatego,że generalnie w tym miejscu powinien być spokój.Nie powinno się spożywać posiłków oglądając TV tak samo jak jeść podczas czytania.
Ale fakt-niektórzy mają i w kuchni i w łazience...
Ale pobyt w kuchni nie ogranicza się do spożywania posiłków, przynajmniej u mnie, możliwe że Ty się gotowaniem nie zajmujesz i do kuchni przychodzisz tylko jak talerz wyląduje na stole. Zdarza mi się że w kuchni, zwłaszcza latem, spędzam po 3-5 godzin gotując obiad, piekąc coś czy robiąc zaprawy. Obecnie mam radio, ale marzy mi się telewizor.
iza251 z tego co się rozglądałam to nie ma telewizorów do kuchni, no chyba że kupisz sobie lodówkę z telewizorem, kiedyś widziałam taka w sklepie, ale wychodziło bardzo drogo.
Nie wiem jak dużą masz kuchnię i jakiej wielkości chcesz ten telewizor, ja planowałam zakup 19'', a takie kosztują 900-1100, przy takich cenach raczej nie warto kupować kineskopowego. Jeżeli telewizor ma być zamontowany do ściany to pomyśl nad takim uchwytem żebyś mogła dowolnie obracać telewizor w zależności w jakiej części kuchni się znajdujesz.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując