Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie, alergia na kosmetyki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-24, 10:43   #25
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Uczulenie, alergia na kosmetyki

nadal szukam kremu . Już uspakajałam twarz po Bielendzie kasztanowej na dzień/noc . Co mnie podkusiło by kupować krem w drogerii . Chyba stare nawyki i cena.Teraz po LRP Redermic - a tak się cieszyłam gdy w końcu dorwałam próbki -nawilża przyjemnie ale twarz miałam różową i powyłaziło mi znowu . Czy to możliwe , że wit. C podrażnia ? A może trzeba przyzwyczaić skórę i spróbować jeszcze raz ? Mam cerę naczynkową i starszawą więc przydało by się troche tej witaminy. Koniec końców znowu Dermosan na zmiane z Floslekiem . W marcu jadę do stolicy mam nadzieje , ze tam uda mi się kupić krem do twarzy Flosleku i A-Derme Epitheliate AH bo u nas na prowincji można dostać tylko żel pod oczy . Powoli schodzi ze mnie powietrze . Pomadki Gosha , które tak lubiłam też musiałam odstawić- wiór na wiórze . W akcie desperacji zamówiłam próbki podkładu i jeden cień Everyday Minerals i po bardzo cichutku mam maleńką ,maciupenką nadzieje.....
Dziewczyny jak odróżnić uczulenie od zapychania i podraznienia ? Efekt co prawda ten sam (opakowanie do kosza) ale warto wiedzieć.
cashmere_kaschka a jaki jest koszt testu kontaktowego TRUE TEST ? Nie sądzę , że dostałaś skierowanie .Pozdrawiam .

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-02-24 o 10:45
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując