Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie rozumiem go
Wątek: Nie rozumiem go
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-13, 15:20   #7
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez annazuzanna Pokaż wiadomość
byliśmy razem półtora roku, związek jak związek, bywało różnie, raz lepiej-raz gorzej. Przebrnęliśmy wspólnie przez wiele problemów, nasz związek był stateczny, pełen miłości. Jednak wczoraj on mnie rzucił bo w naszym związku pojawił się problem i jak sam stwierdził, to on nim jest. Powiedział, że ostatnio (kilka miesiecy) o wszystko się denerwuje i zauważa, że ma to wpływ na mnie, że jego złość przelewa na mnie, że boi się, że mnie skrzywdzi swoim postępowaniem, że ma w głowie straszne myśli na mój temat i nie potrafi z nimi walczyć. Zapewnił mnie, że mnie kocha, że będzie o mnie długo pamiętał, było mu ciężko, płakał. Ja też płakałam, ale nie rozumiem jego decyzji, powodu dla którego zerwał. Przecież nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać.... Może wy go lepiej rozumiecie?

Nie chce mi się wierzyć, że nie ma tu drugiego dna..gdyby kochał tak mocno to by próbował rozwiązać swoje problemy z Twoją pomocą a nie zrywał..poza tym co to znaczy, że ma straszne mysli na Twoj temat? wydaje mi się, że nie jest z Tobą szczery i nie powiedział Ci prawdziwych powodów rozstania..
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując