Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-06, 15:52   #3844
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Myślę, że earth nie odnajduje się w SD. Mnie na samym początku też sugerowano w grupie na fb SD. A jestem prosta i klockowata, w szczupłej wersji jak linijka w ogóle.
Na tamtym forum włosowym jest jedna dziewczyna określona jako SD. Ona jest dosyć koścista, dość szeroka (rozstaw kości), ale mimo że wygląda płasko, to widać biust i w sumie... nic więcej
Kibbe tak nie działa... na grupie FB widzę, że różnice są dość spore, trochę tak jak w przypadku typów kolorystycznych. Po prostu pasują nam te same fasony lub kolory, ale na oko nie jesteśmy do siebie podobne. Niektóre kobiety są tak szczupłe i wysportowane, że przywodzą na myśl jakiś kompletnie inny typ. Inne mają sporą nadwagę, więc też wrażenie jest mocno odmienne. Ale najbardziej mnie zawsze dziwi, że niektóre wydają się mieć dość krótkie nogi, jak na ten typ. Ale z tego, co kojarzę, to jest i taka opcja w SD.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora