Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-10, 18:30   #580
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
oj rosną ostatnio jak szalone
Moje też! Ostatnio jak mierzyłam to było 2mm mniej, a teraz mam takie wymiary: kciuk - 1,8cm, wskazujący - 1,5cm, fakerek - 1,5cm, serdeczny - 1,5cm i maluszek 1,2cm.

Cytat:
Napisane przez Yenotek
bardzo ładnie wyglądają! i super kolor
Dziękuję Kolor jak zwykle trochę przekłamany przez mój aparat, ale to taka mieszanka fioletu z różem. Nie wiem, jak go nazwać. Wrzos?

Cytat:
Napisane przez zlakobieta
Są super. Długość proporcjonalna do dłoni i ksztalt moim zdaniem bardzo ładny - pasuje do Twojej płytki.
Jeej, miło to słyszeć i to od Ciebie! Chciałabym je jeszcze dłuższe, ale trochę mam wrażenie, że jak dobiję do 2cm to zaczną przypominać szpony... Nie każdemu pasują długie paznokcie, prawda? Bardzo dziękuję za opinię

Cytat:
Napisane przez ameljja
Ślicznie odrosły
Co do zmiany kształtu to jaki efekt chciałabyś uzyskać?
Dzięki Już nie wyobrażam sobie siebie z tamtymi króciaczkami.

Chciałabym taki kształt, jak ma Viv, ale już kilka razy próbowałam tak wypiłować, no i w końcu robiłam wszystkie na zero. Boję się więc podchodzić do tego ponownie.

Cytat:
Napisane przez vivinn
Pewnie, że odrosły
Żeby zlikwidować wszelkie smugi domalowałabym jeszcze jedną warstwę
I dziękuję
Specjalnie nie wrzucałam, bo nie lubię ich takich krótkich

Jestem przeciwniczką dwóch warstw, bo nie lubię wdychać smrodu lakieru i czekać, aż wyschnie, ale następnym razem tak zrobię. Teraz nałożyłam jeszcze GR JJ, więc nie widać smug.

Nie ma sprawy! Przyjedź do mnie i wypiłuj mi taki kształt, jak Ty masz, bo ja w życiu nie dam rady

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Ale Cię długo nie było

Ładne mani.
Szkoła, egzaminy gimnazjalne tuż tuż, poza tym chciałam wrzucić dopiero, jak odrosną. Na razie jestem i się stąd nie ruszam

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow
no więc wrzucam słoczyk Chinki, którą capnęłam na prezent urodzinowy
która zgadnie?
Ale Ci się pazurki zmieniły Są absolutnie idealne! Nawet nie patrzę na lakier, jestem zauroczona Twoim kształtem i długością!


Uwierzycie, że zaczęłam malować pazury kryjącymi lakierami, a nie tylko odżywką? Co trzy dni zmieniam kolor Weszło mi to w nawyk już. Paznokcie są w lakierze twardsze i nie wyobrażam sobie łażenia z golasami, bo mam krótką płytkę, a białą część paznokcia dość sporą, więc wygląda to nieładnie.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora