Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-02, 02:59   #25
Figaja
Przyczajenie
 
Avatar Figaja
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Madziaraaa szalona Istotko Masz rację czysta miska jak wydłubię palcem resztki jedzonego dania DDDD
Oczywiście że jem ...sporo jem ale i też sporo ćwiczę i tutaj może Cię zaskoczę ...siłowe dwa razy w tygodniu ale nie z ciężarami. ..Ale te 2 razy to nie wszystko.Ćwiczę praktycznie codziennie ...no czasami mam wolne weekendy.Ale to właśnie aktywny tryb życia pozwala mi utrzymać sylwetkę w takim stanie.
W ogóle to znalazłam się na tym forum przypadkowo i uświadomiłam sobie ,że są kobiety dla których problem z brzuchem poporodowym jest naprawdę znaczący.Jeśli któraś z Was miałaby potrzebę otrzymać jakieś porady, wskazówki od matki 3 dzieci ,instruktorki fitness z 13letnim stażem i tańca z 5 letnim stażem prowadzącej studio odchudzania ....to jestem do Waszej dyspozycji. Uwierzcie ...dobry motywator nad głową i jesteście w stanie osiągnąć sukces!!! Trzymam za Was kciuki!! Najgorsze co mozecie zrobić w tej kwestii to nie robić nic
Figaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując