Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - złamana kostka boczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-06, 08:29   #17
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: złamana kostka boczna

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, do pełnego zgięcia w kolanie doszłaś po jakim czasie? Bo ja się zastanawiam co może mi tak je blokować, może te resztki opuchlizny? Zrostów podobno nie mam ( zostały usunięte podczas operacji), więc już sama nie wiem
wiesz operacja na kolanie to jednak zupelnie inna sprawa niz moja kosc udowa, ja od niedawna dopiero zginam zupelnie noge, mialam wypadek 29.12.09, szczescie ze od razu tego dnia mialam operacje, tydzien w szpitalu i tak po ok.6-8tyg ruszam normalnie ta noga, coraz wiecej sily mam zeby np.ja podniesc, tylko ze stawaniem mam problemy, u ciebie to zupelnie inna bajka lekarz ci kazal chodzic 6mies przy kulach (mi 2 mies.- do kontroli), i mialas wyciagane druty, czyli dwie operacje, ja tylko jedna i gwóźdz juz zostanie na stale u mnie, jako wzmocnienie kosci,
noge mialam spuchnieta przez ok, miesiac zawsze po calym dniu kiedy chodzilam, teraz jest "ok" tylko nie podoba mi sie blizna co prawda jest wysoko i nie widac jak bede miec spodenki np. w lato, ale juz w bikini niestety tak
NiEBiE - to prawda ze rehabilitacja jest konieczna przy kazdym unieruchomieniu, nie wiem czy po tylu latach jest jeszcze szansa zebys odzyskala w pelni wladze w tym nadgarstku p.s. znajoma ostatnio narzeka na bole w kolanach , miala je operowane, jedno kilka lat temu, a drugie ok. 1.5 roku temu i wlasnie zalatwia sobie rehabilitacje, bo mowi ze coraz bardziej ja bola te kolana, pomimi ze wczesniej miala juz zaraz po operacjach i wszystko bylo ok, dopiero po czasie sie okazuje ze jednak cos jest nie tak
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując