Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 11:58   #1640
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuje Dobrze mi się wydaje, że nurkujesz? Gdzie?



Mojemu Tż tak się marzyło zobaczyć piramidy



Byłam w 3 hotelach. Ten, który jest na zdjęciach polecam bo jest rewelacyjny! W nim akurat spędziłam cały drugi tydz. Czyli ten co się teraz kończy buuu ;( Jak jedziesz tylko odpoczywać nie musisz mieć żadnej kasy ze sobą. Oferta all inc. jest tak bogata. Nikt nie chce bakszyszu. Materace noszą Ci na plażę w każde dowolne miejsce. Plaża jest tylko hotelowa. Piękna rafa. Alkohol-u jest pod dostatkiem, lody, ciasta itd. Pokoje są sprzątane codziennie. Indywidualna klima. Hotel nazywa się Grand Seas Resort Hostmark. Kolacje można jeść właśnie na tym tarasie pod gwiazdami Szczerze polecam. Też uważam, że powinni dbać bardziej, ale u nich jest już tak głęboka mentalność jeśli chodzi o śmieci, że wątpię iż kiedyś to się zmieni. Całe rodziny siedzą w śmieciach, przy głównej drodze :/ Po drugie miałam wrażenie jak zwiedzałam ten Egipt, że jestem w kraju 3 świata. Ta bieda, wojsko, niedokończone budynki, pustostany to wszystko daje takie odczucie.

Widzę, że zaliczyłaś zakupy Ja nie miałam jeszcze czasu na to. Lodówka świeci pustkami, na zakupy trzeba iść spożywcze heheh Mam nadzieję, że Ci przejdzie bo teraz jest taka beznadziejna pogoda :/ Faktycznie łatwo się przeziębić.



Ładnie tam jest prawda, ale moje serce należy do Rodos



Czekamy na foto


Wstałam i nie chce mi się z łóżka wychodzić. Pranie nie chce mi wyschnąć, jutro do pracy. Eeeehhh jakie plany na ndz?

Ale Ci zazdroszczę . Ja nigdy nie byłam na wycieczce za granicą. W naszych czasach trzeba odkladac co miesiąc Jestem w trakcie szukania pracy ( z sadu jeszcze sie nie odezwali) wiec jak moze bd godne warunki to odłożę. Ja chciałabym zobaczyć ROSJĘ,INDIE,FRANCJĘ, STANY WŁOCHY CHINY ALBO JAPONIĘ. A oprócz EGIPTU I RODOS CO BYŚCIE POLECIŁY? JESTEM CHORA MAM 38,5 STOPNI ;/. JESTEM ZŁA BO JEST TAK PIĘKNA POGODA A JA MUSZĘ SIEDZIEĆ W DOMU . Na pasaż muszę iść w inny dzień skarpetki kupię w przyszłą niedzielę ;////

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

MrsGreeny To samo sądzę jak morelle_
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując