Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaką dietę polecacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-13, 12:48   #7
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Jaką dietę polecacie?

Cytat:
Napisane przez Blueyes91 Pokaż wiadomość
Ja polecam dietę kopenhaską, dieta dość restrykcyjna, ale efekty są.

Jeśli od razu po diecie zaczniesz chodzić na siłownie, basen efekty będą jeszcze lepsze.

WAŻNE tylko abyś ćwiczenia rozpoczęła po diecie, bo inaczej może odbić się to na twoim zdrowiu
Z tą dietą to możesz się w głowę puknąć, dziewczyna napisała, że nie chce niczego drastycznego a to wyniszcza organizm i jojo murowane.

Polecam Ci diete 1200kcal a później 1000kcal podzieloną na 5 posiłków. MOżesz dorzucić jakieś ćwiczonka jeśli masz jakis sprzęt w domu np rowerek lub orbitrek. Jesli będziesz chudła 1kg tygodniowo będzie to rozsądna utrata wagi i nie odbije się to w żadnych stopniu na Twoim zdrowiu.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ankisia Pokaż wiadomość
Ja myślę, że może faktycznie ułożę sobie swoją własną dietę. Co sądzicie o niejedzeniu chleba? Kiedyś, przez jakieś 2 miesiące nie jadłam i przez samo to schudłam koło 4 kg, potem niestety wróciłam i przytyłam z powrotem. Bez słodyczy raczej nie dam rady, można by się ograniczyć do załóżmy jednej kostki czekolady dziennie. Plus jakieś ćwiczenia. Znacie jakieś fajne i skuteczne? A może jeszcze jakieś rady żywieniowe?
I przestań słodzić kawe/herbate, zrezygnuj z napoi słodzonych, jeśli już lubisz np coca colę to wybieraj tą bez cukru, choć ją też pij w umiarkowanych ilościach.

Moja rada zywieniowa? 30 minut przed każdym posiłkiem wypijaj 1-2 szklanki wody mineralnej niegazowanej. Jesli chcesz więcej info zapraszam na priv, ja sama schudłam baaardzo dużo kg i wiem co to oznacza
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując