Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy z miesiączką
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 20:22   #8
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Problemy z miesiączką

Cytat:
Napisane przez asieenika123 Pokaż wiadomość
witam , mam 16 lat i mam bardzo duże problemy z miesiączkowaniem .. Okres pierwszy raz dostałam w 6 klasie podstawówki , i od tego czasu zaczęły się problemy , miałam okres przez cały miesiąc bardzo obficie , później nie miałam wogóle . Teraz mam okres znowu od kilku tygodni nie przerwanie wydziela mi krew razem z wydzieliną , byłam u ginekologa miałam badane jajniki ale lekarz powiedział ze jest w porządku wszystko, miałam takze problemy z krwią , chodziłam do hematologa ale teraz wszystko jest unormowane.. nie mam żadnych boleści podczas okresu , tylko jestem podłamana psychicznie .. nie mogę nawet dokładnie określić kiedy będę miała normalny okres tygodniowy , bo czasem nie mam 3 miesiące a później w miesiącu mam 2 razy , czy kuracja hormonalna może coś w moim przypadku pomóc ?
Tabletki hormonalne mogą zamaskować problem, ale mała szansa, że z niego wyleczą. Dlatego najważniejsze jest pójście do dobrego lekarza, który zleci Ci różne badania. Trzeba sprawdzić czy wszystko w porządku z Twoimi hormonami (nieregularne miesiączki mogą wynikać z jakichś zaburzeń).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując