Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-04, 12:32   #1564
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Namalowałam! od ręki! jednego ale zawsze coś
Wiem o co ci chodzi. Mi takie paski wychodzą na gęstej farbce. Spróbuj ją rozrobić z odrobiną wody. Mi to baaaaaaaaardzo pomogło I nawet zaczęłam się z pędzlem dzięki temu dogadywać, a do tej pory nawet zwykłej prostej kreski nie umiałam zrobić farbką
a widzisz! mówiłam się da wszystko
no ja już próbowałam rozcieńczać i nie ale w moim przypadku to chyba wina pedzelka jest bo mam zjechanego strasznie. Nie dbałam bo od początku mi się nie podobał ale mam w planach zakup jakichś pędzli więc się okaże. A farbek mam kilka sztuk i każda ma inną konsystencję

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Sliczny frencz, panterkowy wzor tez mi sie podoba
cieszy mnie to

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
cudeńka Ci wyszły


Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Kochana a ja mam jeszcze pytanie odnoście tych farbek. Przyznam, że nigdy nie miałam z nimi do czynienia i niewiele o nich wiem. Kupujesz je na allegro, w hurtowi w jakimś sklepie kosmetyczny? Czy przy wyborze ważna jest jakaś konkretna firma? I co z pędzelkiem? Również jakiś specjalistyczny?

Bo może bym i ja sobie tych farbek spróbowała . Choć co prawda mam paznokcie o połowę krótsze niż Ty ale, kto wie może uda mi się teraz z tą nową odzywką wyhodować chociaż te 1,5 cm to byłoby już na czym malować.
farbki akrylowe są takie specjalne do paznokci, ale równie dobrze nadają się takie zwykłe ze sklepu plastycznego, a są dużo tańsze. Ja zamawiałam w sklepie Dobra Rada kilka pojedynczych sztuk i jak pisałam wyżej każdy kolor ma inną konsystencję. ( jak ciekawostkę dodam że jak malowałam jajka na wielkanoc to wszystkie wysychały na matowo, a różowa się błyszczała ) farbki są różne, tzn różnych firm, ale ja mam tylko od Dobrej Rady więc porównania nie mam.
Co do pedzelka, też mam od DR. chciałam jak najcieńszy do paseczków, ale z mojej winy się rozjechał i w sam raz mi się nim maluje frencha, tylko że chyba mi te ślady robi. Pędzelki są też przeróżne, ale nie jestem w tym temacie obeznana, sama szukam czegoś fajnego

a co do frencha to zdecydowanie łatwiej maluje się na krótkich niż na długich

Cytat:
Napisane przez kiniuszka Pokaż wiadomość
nie bede tu wiecej do Ciebie przychodzic bo sobie wszystkie zeby wybije od ciaglego mdlenia :P
ojojoj

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Powtarzam to samo każdego dnia :P Skutek widać
brak słów do Cie

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
No hmmm.. a ja do tego jeszcze sobie język odgryzę od zbierania z podłogi kopary, która samoistnie opada i nie chce się później podnieść
do Cie też

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Cudowny frenchyk, też taki chcę!
dziękuję to polecam zmalowanie takiego

Cytat:
Napisane przez WALENTYNA Pokaż wiadomość
Brawo - jestem pełna podziwu
Czekam na kolejne piękne prace
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując