Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-04, 16:22   #2943
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Mam parę pytań:
Ten serum-olejek jest tłusty? A jak się u Ciebie spisał eliksir winogronowy? Które z nich jest wg Ciebie lepsze?
hmm, lepsze? Po prostu kompletnie inne. Serum - olejek jest tłuste i rok temu w sezonie grzewczym doprowadziło moją przesuszoną kaloryferami skore do porządku, poza tym wit C jak zawsze działa świetnie. Eliksir ma bardziej działanie napinające, rozświetlające i odmładzające, ale u mnie za mało nawilża, normalnie nakładam na niego coś jeszcze (filtr albo coś nawilżającego) więc w zimie byłby za słaby

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie jakim pędzlem nakładacie pudry z BU. Ja mam puder bambusowy z jedwabiem i od zakupu stoi, bo nie mam pędzla :P zastanawiam się nad pędzlem For Your Beauty, albo tym z Essence coś z Moonlight ale on chyba był w limitowanej edycji ( eeeh, możecie jakieś polecić? Bo mam flat topa do minerałów, ale chyba będzie za gęsty, co nie ?
ja nakładam byle czym oba pędzle mam z avonu, nic specjalnego ale spełniają swoją role
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora