Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 14:42   #4647
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Wasienka - powodzenia życzę bądź szczęsliwa
też jestem zdania, że nie ma sensu tkwić z kimś w związku na siłę...

Agatka- no po prostu pięknie Ci wyszło strasznie mi się podobaaaa!!!!

Czekoladowoo- kurcze, cofa Ci sie?! a ile nosiłaś aparat? potem retencyjny wkladałaś na noc?
ja nosiłam prawie rok, zdjęłam 3 lata temu i cały czas mam tak samo super równe ząbki, wszyscy mi komplementy mówią na ich temat co prawda ja nie miałam krzywych, tylko łuk nie był idealny

Kitkulka- ale który ginekolog tak mówi??!! ja się nigdy z tym nie spotkałam. Od gimnazjum, czyli od początku @, używam tamponów i nie wyobrażam sobie inaczej. Podpaski mnie obrzydzają, czuje je na każdym kroku, co powoduje u mnie straszny dyskomfort, bo nie lubie w każdej chwili myśleć że mam @
a z tamponami jest super, mogę biegać, skakać, pływać..niczego się nie czuje.
Hormony też biorę i żadnej infekcji nie mam. Nie rozumiem skąd takie plotki o szkodliwości tamponów, odpowiednia higiena myslę, że dla każdej z nas to podstawa..
Poza tym były robione badania i stosowanie tamponów ma dodatkowy plus- 2,5 raza zmniejsza zachorowanie na endometriozę..
Tzn cofa mi sie... to wyglada tak jakby mi sie inna wada robiła A nosiłam rok, i potem retencyjny też dość długo. 1,5 roku ponad...

A z tymi tamponami to ja i bez nich, mam problem z infekcjami. Po prostu hormony tak na mnie działają że zwiększają podatność, nie każdy ma z tym problem - ja mam. Kiedys bez problemu mogłam nosić tampony, a teraz nie moge bo jak ktoś ma problem z tamponami to one niestety podatność zwiększają, sprzyjają namnażaniu bakterii o wiele bardziej niż wkładki. Także u mnie póki nosze hormony o tamponach moge zapomnieć
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora