Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-26, 11:02   #3524
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ojej snowi nie mam tego maila
nie pokrecilas adresu? co jest?
gdzie te spodnie nie widze u ciebie w albumie


pewnie im sie nie oplaca robic i dlatego tak gadaja- jak obcas jest doklejony to zawsze da sie zrobic- gorzej jak jest razem z podeszwa to lipa bo trzeba calego buta skladac od nowa, ale tez sie da tylko wtedy sie nie oplaca...

kuźwa gówno masakra... chyba jakies czarne chmury osiadly nade mna mam dzis jakies niemile niespodzianki, sprawy urzedowe lub z urzednikami- mozliwe policja, straz miejska itp. ale niemile i negatywne... do tego klotnie rodzinne i tym razem sie dobrze przyjrzalam na rozklad innych osob- matka i sis obok siebie i klopoty z nimi zwiazane o sprawy majatkowe az sie boje wychodzic z domu bo moze sie jeszcze z dziadkiem pokloce

ja na bazarku to mam standard l ale i tez takie wielkie sie zdarzaja to nic nie znaczy!

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

snowi sorki mam tego maila... tylko nie wiem czemu mi go poczta jako spam wladowala do spamu
to dobrze, że doszedł a jakie spodnie?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora