Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 21:31   #4838
Videl1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Też się podzielę swoim doświadczeniem. W marcu zeszłego roku miałam robione po raz pierwszy głębokie bikini Light Sheer. Włosy miałam czarne i grube. Skóra generalnie bardzo jasna, ale na wargach raczej ciemniejsza. Były robione 3 zabiegi w odstępach 8 tyg. przy ustawieniu 34-38. Po wakacjach miałam jeszcze czwarty zabieg. Nie opalałam się. Teraz włosy odrosły, ale cieńsze, rzadsze i jaśniejsze. Nie mniej jednak, nadal nie obędzie się bez golenia. Jedynie po bokach jest gładko. Skuteczność wg mnie jest średnia. Myślę, że zrobię jeszcze 2 zabiegi.

W październiku zaczęłam 3 zabiegi na pachy Light Sheer Duet. O ile dobrze pamiętam ustawiona moc była ok. 12. Odstępy ok. 8-10 tyg. Czwarty był robiony zwykłym Light Sheer jakiś miesiąc temu. Póki co mam gładko. Zostały tylko jasne, cienkie włoski. Ale z ostateczną oceną wstrzymam się jeszcze co najmniej 2 miesiące.

Jeśli efekty po pół roku będą zadowalające, to zainwestuję w łydki i uda. Jeśli nie, to sobie daruję.
Videl1987 jest offline Zgłoś do moderatora